گلدان عکاسی

لیست قیمت و خرید انواع گلدان تزیینی عکاسی  حرفه ای

هرچه احساس و انرژی عکس‌های تبلیغاتی بیشتر باشد در نگاه ببینده اثر طولانی مدت‌تری می‌گذارد. با اضافه کردن اشیای باطراوت مثل انواع گلدان یا گلدان عکاسی در چیدمانتان می‌توانید این احساس را در ببینده ایجاد کنید. کافیست انتخاب‌هایتان را به درستی انجام دهید آن‌وقت خواهید دید که تا چه اندازه موفق‌تر هستید. در این بخش می‌خواهیم یکی از اثرگذارترین اکسسوری‌های فضاسازی عکس‌ها را به شما معرفی کنیم. اگر شما هم دلتان می‌خواهد عکس‌های پراحساس و خیره‌کننده بیندازید، تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

مشاوره رایگان بابافت
تجهیزات عکاسی

نمایش 1–12 از 28 نتیجه

100,000 تومان105,000 تومان
65,000 تومان
76,000 تومان

ظروف شیشه ای

گلدان شیشه ای G 33

18,000 تومان

ظروف سرامیکی، سفالی و چینی

گلدان سرامیک پاپی (در ۴ رنگ)

85,000 تومان

ظروف سرامیکی، سفالی و چینی

گلدان سرامیک نقلی (در ۴ رنگ)

58,000 تومان

ظروف سرامیکی، سفالی و چینی

گلدان سرامیک لوتوس کوتاه

85,000 تومان

ظروف سرامیکی، سفالی و چینی

گلدان سرامیک طرح بطری (در ۳ رنگ)

98,000 تومان
140,000 تومان
100,000 تومان105,000 تومان

ظروف شیشه ای

گلدان شیشه ای G 32

18,000 تومان

ظروف شیشه ای

گلدان شیشه ای G 29

45,000 تومان

هرچه احساس و انرژی عکس‌های تبلیغاتی بیشتر باشد در نگاه ببینده اثر طولانی مدت‌تری می‌گذارد. با اضافه کردن اشیای باطراوت در چیدمانتان می‌توانید این احساس را در ببینده ایجاد کنید. کافیست انتخاب‌هایتان را به درستی انجام دهید آن‌وقت خواهید دید که تا چه اندازه موفق‌تر هستید.

در این بخش می‌خواهیم یکی از اثرگذارترین اکسسوری‌های فضاسازی عکس‌ها را به شما معرفی کنیم. اگر شما هم دلتان می‌خواهد عکس‌های پراحساس و خیره‌کننده بیندازید، تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

گلدان عکاسی بابافت چیست؟

همانطور که ما در خانه‌هایمان از گلدان‌ها استفاده می‌کنیم تا فضای دلچسب و روح‌نوازی داشته باشیم، در عکس‌ها هم از گلدان‌ها استفاده می‌کنیم تا انرژی و نشاط را به نگاه ببینده هدیه دهیم. گلدان‌ها یکی از وسایل تزئینی محسوب می‌شوند که حس طراوت و زندگی را در هر مکانی جاری می‌کنند.

گلدان عکاسی بابافت  یکی از اکسسوری‌هایی پرکاربرد است که در فضاسازی عکس‌هایتان نقش پررنگی را ایفا می‌کنند. چیدمان گلدان تزئینی در کنار سوژه‌ها باعث می‌شود عکس‌هایتان جلوه‌ای دوچندان پیدا کرده و حس طبیعی بودن و صمیمیت را به مخاطب القا کند.

گلدان‌ها می‌توانند به صورت تک یا همراه با گل در بک‌گراند‌ و حاشیه‌های تصویر، به عکس‌هایتان رنگ و انرژی بدهند. کافیست شما گلدانی را انتخاب کنید که متناسب با هارمونی رنگی یا با فضای کلی عکس‌هایتان هم‌خوانی داشته باشد. آن‌وقت خواهید دید که حتی برای خودتان هم چه انگیزه و انرژی ایجاد می‌کند.

تیم بابافت همیشه در تلاش است تا بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و زیبایی برای عکاسانش فراهم کند. گلدان‌های بابافت هم با وسواس و دقت تیم، از کارگاه‌های مختلف داخلی و خارجی انتخاب و تهیه می‌شود.

 این گلدان‌ها در اندازه و رنگ و جنس‌های متفاوتی در فروشگاه بابافت چیده شده اند تا شما بتوانید به سادگی گلدان مناسب خودتان را انتخاب کنید. از این گلدان‌ها می‌توانید در عکاسی‌ تبلیغاتی تا عکاسی از غذا، کودک، دکوراتیو، حیوانات و حتی در دکور خانه‌هایتان به زیبایی استفاده کنید.

گلدان عکاسی و تزئینی بابافت به چه کارمان می‌آید؟

خیلی وقت‌ها در عکاسی تبلیغاتی وجود سوژه به تنهایی کافی نیست. ما برای آنکه سوژهٔ خود را به خوبی نمایان کنیم و زیبایی‌هایش را بهتر به مخاطب نشان دهیم باید در کنار محصولات دیگر چیدمانش کنیم. چیدمان سوژه در کنار وسایلی که  باعث کاربردی نشان دادن محصول ما بشود یکی از عوامل ترغیب مخاطب برای استفاده از آن است. عکاس‌ها خوب می‌دانند پیدا کردن وسایلی که هماهنگ با سوژه و دکور عکس‌هایشان باشد تا چه اندازه سخت است.

قبل‌تر عکاس‌ها باید تلاش زیادی می‌کردند تا وسایل موردنظرشان را از محیط‌های مختلف به دست بیاورند. امروزه فروشگاه تخصصی اکسسوری‌های عکاسی بابافت این کار را برای عکاس‌ها آسان کرده  است. آن‌ها می‌توانند به سادگی،‌ با گشت زدن در فروشگاه بابافت، وسایل موردنظرشان را در هر رنگ و ابعاد و شکلی پیدا کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

گلدان‌های عکاسی بابافت اکسسوری‌هایی خاص و زیبا هستند که در چیدمان دکور و فضاسازی عکس‌ها کاربردهای فراوانی دارند. گلدان‌ها، فضاهای خالی عکس‌هایتان را به زیبایی پر می‌کنند و به سوژهٔ اصلی‌تان کمک می‌کنند تا به بهترین شکل خودشان را نمایش دهند.

تفاوت گلدان عکاسی بابافت با گلدان‌های موجود در بازار چیست؟

گلدان‌ها یکی از اکسسوری‌هایی است که می‌تواند تاثیر خوبی در دوچندان شدن زیبایی عکس‌هایتان داشته باشد. انتخاب گلدان مناسب در عکاسی خیلی مهم است. بسیاری از گلدان‌هایی که ما در مغازه‌های گل‌فروشی می بینیم برای فضاسازی عکس‌ها مناسب نیستند. گلدان‌هایی که در فضاسازی عکس استفاده می‌شوند باید ویژگی‌های خاصی داشته باشند. نباید آنقدر بزرگ یا بلند باشند که از کادر تصویر بیرون بزنند یا قسمتی‌شان در عکس حذف بشود و یا برعکس، تمام فضای عکس را پر کنند.

رنگ و مدل گلدان‌ها هم باید طوری انتخاب شود که در چینش کنار بقیهٔ اکسسوری‌ها مناسب به نظر برسد. در فضاهای روشن باید از گلدان‌های سفید و روشن استفاده شود. در فضاهای تیره و قدیمی از گلدان‌های حصیری. همهٔ این شرایط کمک می‌کند تا ما انتخاب مناسب‌تری در استفاده از تزئینات عکس‌هایمان داشته باشیم.

گلدان عکاسی موجود در فروشگاه بابافت در طرح‌ها و رنگ‌ها متفاوتی با دقت فراوان گزینش و انتخاب شده است. تیم عکاسان بابافت با توجه به فاکتورهایی که برای یک گلدان مناسب در زمینهٔ سوژه نیاز است این گلدان‌ها را انتخاب کرده‌اند. چه از نظر سایز که باید مناسب کادربندی باشد و چه از نظر رنگ که بهتر است از رنگ‌های خنثی مثل طوسی یا سفید استفاده شود، و چه از لحاظ شکل که باید متفاوت و خاص باشند.

جمع همهٔ این ویژگی‌ها طبقه‌ای را در فروشگاه بابافت فراهم آورده که گلدان‌هایی کاربردی و زیبا در معرض نگاه خریدار قرار بگیرند. شما می‌توانید با توجه به سوژه و دکوری که در نظر دارید، گلدانی متناسب انتخاب کنید و جلوهٔ عکس‌هایتان را چندین برابر افزایش دهید.

گلدان‌های تزئینی بابافت به چه کارمان می‌آید؟

گلدان‌‌ها اکسسوری مناسبی برای استفاده در بک‌گراند سوژه هستند. شما می‌توانید از انواع گل‌ها در این گلدان‌ها استفاده کنید. گل‌های ریز و زینتی مثل گل عروس و یا گل‌ها درشت‌تر و رنگارنگ. خنثی بودن رنگ گلدان‌ها باعث می‌شود هر گلی و در هر رنگی در این گلدان‌ها زیبا بنظر برسد.

شما می‌توانید با توجه به دکورتان که مدرن است یا کلاسیک سبک گلدانتان را انتخاب کنید. گلدان‌ها سفید و سرامیک برای استفاده در زمینه‌های روشن، خلوت و مدرن کاربرد زیادی دارند. گلدان‌های فلزی و تیره‌تر می‌توانند در چیدمان‌های کهنه و قدیمی جلوهٔ عکس را دوچندان کنند. شما می‌توانید رنگ‌ گل‌ها را با توجه به رنگ سوژهٔ اصلی ست کنید و در گلدان‌های متناسبش قرار دهید، آنوقت می‌بینید که نتیجه چقدر زیبا و جذاب خواهد شد.

گلدان عکاسی بابافت در چه جنس و اندازه‌ای موجودند؟

تیم بابافت سعی می‌کند تمام اکسسوری‌های مورد نیاز عکاسان را در یک مجموعه برایشان جمع‌آوری کند. به همین‌خاطر تنوع محصولات در فروشگاه بابافت بسیار بالاست. گلدان‌های بابافت در سه جنس مختلف در فروشگاه بابافت موجودند:

  1. گلدان‌های سرامیکی
  2. گلدان‌های فلزی
  3. گلدان‌های چوبی

گلدان سرامیکی

گلدان‌های سرامیکی با قیمتی مناسب و در طرح‌ها و رنگ‌های گزینهٔ خوبی برای قرارگیری در چیدمان‌های شماست. این گلدان‌ها معمولا در فضاسازی‌های مدرن، روشن و خلوت استفاده می‌شوند.

سایز این گلدان‌ها طوری انتخاب شده است که مناسب کادر عکاسی شما باشد. این گلدان‌ها نباید بزرگ یا بلند باشند که از کادر تصویر بیرون بزنند یا  قسمتی‌شان در عکس حذف بشود و یا تمام فضای عکس را پر کنند.

گلدان فلزی

گلدان‌های عکاسی فلزی بابافت یکی از اکسسوری‌های خاص و متفاوت فروشگاه هستند. این گلدان‌ها با دوام، زیبا و پرکاربردند. شما می‌توانید حتی در کاربردهای دیگر به جز قرار دادن گل در آن‌ها استفاده کنید. رنگ‌آمیزی‌های جذاب این گلدان‌ها باعث شده است تا شما بتوانید هم در دکورهای مدرن و هم در دکورهای کلاسیک و قدیمی از آن‌ها استفاده کنید.

گلدان چوبی

گلدان‌های چوبی گزینه‌های مناسبی برای استفاده در چیدمان‌های تیره و کهنه‌اند. شما می‌توانید از این گلدان‌ها در کنار دیگر محصولات چوبی، حس طبیعت و نوستالژیکی را در نگاه بیننده بیدار کنید. این گلدان‌ها با دوام و با کیفیت‌اند و شما می‌توانید سالیان سال از آن‌ها در جایگاه‌های متفاوتی استفاده کنید. گلدان‌های چوبی انتخاب مناسبی برای قرار دادن برگ‌های و ساقه‌های سبز رنگ است. این ترکیب حس درخت و تلفیق رنگ قهوه‌ای و سبز در طبیعت را به یاد مخاطب می‌آورد.

تفاوت رنگ‌ها در گلدان عکاسی بابافت چگونه است؟

گلدان‌های بابافت  در رنگ‌های متفاوت پاسخگوی هر چیدمانی است که شما انتخاب کرده‌اید. این محصولات در رنگ‌های سفید، خاکستری، طوسی، قهوه‌ای، مشکی، ابروبادی و... در فروشگاه بابافت موجودند. گلدان‌های طرح‌دار و پتینه‌کاری شدهٔ‌ موجود در فروشگاه با طرح‌های زیبا و ملیح به شما کمک می‌کنند روح‌ تازه‌ای به عکس‌هایتان ببخشید.

شما می‌توانید گلدانتان را با توجه به رنگ گل‌هایتان انتخاب کنید. بهترین روش ست کردن رنگ‌ گل‌ها با سوژهٔ اصلی عکس‌هایتان است. تنوع، شادابی و زنده بودن رنگ‌های گل‌های مختلف باعث شده است تا ما اغلب برای گلدان‌هایشان رنگ‌های ساده و خنثی انتخاب کنیم. شما می‌توانید انواع و اقسام گل‌ها را با رنگ‌های سفید، طوسی و قهوه‌ای ست کنید.

این ویژگی باعث می‌شود که شما با خیالی راحت بتوانید از یک گلدان واحد در چیدمان‌های متفاوتی استفاده کنید.

اگر بخواهیم در یک نگاه با گلدان‌های تزئینی بابافت آشنا شویم

 

نام محصول

 گلدان

جنس

سرامیکی، چوبی، فلزی

کاربرد

تزیین و اکسسوری عکاسی محصول، تبلیغاتی، کودک، غذا، شیرینی، حیوانات و...

ابعاد

اندازه‌های متفاوت طول، عرض و ارتفاع.

اشکال

خمره‌ای،‌ استوانه‌ای،‌ سطلی، دسته‌دار و...

رنگ‌آمیزی

سفید، طوسی، قهوه‌ای،‌ مشکی،‌ کرم، شکلاتی و ابر و بادی. قابل سفارش

ویژگی شاخص

یک اکسسوری بی‌نظیر برای ایجاد انرژی و چشم‌نوازی در عکس‌ها

گلدان‌های تزئینی بابافت با چه فرآیندی جمع‌آوری می‌شوند؟

تیم بابافت می‌کوشند تا هرآنچه یک عکاس برای گرفتن یک عکس حرفه‌ای و زیبا به آن احتیاج دارد را فراهم کنند. تا آنجا که امکانات و فضا اجازه بدهد این محصولات در خود کارگاه بابافت تولید می‌شوند. برای محصولاتی که قابل تولید در کارگاه بابافت نیستند تیم خرید بابافت آن‌ها را از مراکز اصلی فروش تهیه می‌کند تا در اختیار مشتریان عزیز قرار بگیرد.

هدف بابافت آسان کردن کار عکاس‌ها و ایجاد فروشگاهی است که تمام وسایل موردنیاز آن‌ها را یک جا در اختیارشان قرار دهد.

نحوۀ نگهداری گلدان عکاسی چگونه است؟

نحوهٔ نگهداری گلدان‌ها با توجه جنسشان با هم متفاوت است. شما می‌توانید بیشتر گلدان‌های فلزی را به راحتی شستشو دهید و خشک کنید. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد در موقعیت و کاربردهای متفاوتی از این گلدان‌ها استفاده کنید.

گلدان‌های سرامیکی با آنکه شکننده‌اند و حتما باید روی سطح قابل اعتمادی نگهداری شوند ولی قابلیت شستشو دارند و به خاطر وزن سبکشان به راحتی حمل و جابجا می‌شوند. گلدان‌های چوبی بهتر است بدون آب استفاده شوند و در صورت نیاز به پاکسازی با دستمال مرطوب تمیز شوند.

در نهایت بهتر است گلدان‌هایی که دارای پتینه‌کاری هستند زیر شیر مستقیم آب گرفته نشوند. تیم ارسال بابافت قبل از ارسال محصولات آن‌ها را کاملا از لحاظ سلامت و کیفیت بررسی می‌کنند. بنابراین خاطرتان آسوده باشد که گلدان‌ها به سلامت به دست‌هایتان خواهند رسید.

 قیمت گلدان عکاسی بابافت چگونه است؟

ما در بابافت تلاش می‌کنیم تا تمام عکاسان به راحتی بتوانند بهترین عکس‌ها را بیندازد و برای خرید ابزارهای موردنیاز فضاسازی مشکلی نداشته باشند. آن دسته از محصولات تزئینی که در کارگاه‌های بابافت تولید می‌شوند نیاز به لوازم اولیه‌ای دارند که با توجه به شرایط اقتصادی امروز قیمتی نسبتا بالا دارد. بابافت سعی می‌کند با کمترین سود و بیشترین احترام به مخاطب آن را به مشتریان عزیز ارائه دهد.

محصولات دیگر بابافت نیز از مراکز اصلی فروش عمده خریداری می‌شوند تا با قیمت مناسب‌تری به دست مشتریان برسند.

سفارش محصولات تزئینی اختصاصی

تلاش تیم بابافت این است که تنوع محصول بالایی داشته باشد تا مشتریان عزیز در انتخاب محصولشان راحت و راضی باشند. چنانچه در محصولات تولیدی، سایز، طراحی و یا رنگ خاص و مدنظر شما در میان محصولاتمان نبود تیم بابافت آماده است تا حدالمقدور محصول اختصاصی شما را در هر رنگ و سبکی برایتان طراحی و تولید کند.

برای سفارش محصولات اختصاصی با تیم پشتیبانی بابافت تماس بگیرید. سایز، رنگ و طراحی موردنظرتان را به تیم پشتیبانی سفارش دهید. سفارش‌های شما با تولیدکنندگان هماهنگ می‌شود و اگر قابل اجرا باشد حتما برایتان آماده خواهد شد.

طراحی‌های شما تا آنجا پذیرفته می‌شود که دستگاه‌های برش و تولید توانایی ساختشان را داشته باشند. چنانچه طراحی انتخابی شما قابل اجرا باشد پس از چند روز آماده و ارسال می‌گردد. پیشاپیش از صبوری و مهربانی شما ممنونیم. تولید محصول اختصاصی به علت تک بودن و تفاوتش در اجرا ممکن است قیمتی بیشتر از محصولات آماده داشته باشد.

محصولات چطور برایمان ارسال می‌شود؟

تمام تلاش تیم بابافت این است که محصولات با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان به دست مشتری برسد. محصولاتی که در فروشگاه بابافت موجود باشند با نهایی کردن ثبت سفارش شما در کوتاه‌ترین زمان برایتان ارسال می‌شوند. برای ارسال محصولات تولیدی و دست‌ساز از زمان ثبت سفارش 7 تا 14 روز زمان می‌برد تا محصول موردنظر شما تولید، طراحی و برای شما ارسال شود.

مرسوله‌های ارسالی به شهرستان‌ها کاملا مطمئن و با یونولیت و پلاستیک‌ هوا بسته‌بندی می‌شود و توسط تیپاکس برایتان ارسال می‌گردد. مرسوله‌های ارسالی به تهران با پلاستیک‌هوا بسته‌بندی شده و سریع و آسان توسط پیک ارسال می‌شود.

با بابافت خریدی مطمئن و هیجان‌انگیز را تجربه کنید!

گلدان بابافت چیست؟

گلدان تزئینی بابافت  یکی از اکسسوری‌هایی پرکاربرد است که در فضاسازی عکس‌هایتان نقش پررنگی را ایفا می‌کنند.

 گلدان تزئینی بابافت به چه کارمان می‌آید؟

ما برای آنکه سوژه، خود را به خوبی نمایان کنیم و زیبایی‌هایش را بهتر به مخاطب نشان دهیم باید در کنار محصولات دیگر چیدمانش کنیم و گلدان یکی از این محصولات است.

تفاوت  گلدان‌های بابافت با گلدان‌های موجود در بازار چیست؟

تیم عکاسان بابافت با توجه به فاکتورهایی که برای یک گلدان مناسب در زمینه سوژه مورد  نیاز است این گلدان‌ها را انتخاب کرده‌اند. چه از نظر سایز که باید مناسب کادربندی باشد و چه از نظر رنگ که بهتر است از رنگ‌های خنثی مثل طوسی یا سفید استفاده شود، و چه از لحاظ شکل که باید متفاوت و خاص باشند.